SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
162 329 €
(2 319 € / m²)
Satış
Atipik
2+
70 m²
Rua Doutor José Teodoro de Lima, Campinas

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no Cambuí, em Campinas/SP. Possui um dormitório, banheiro, sala com ambientes integrados, cozinha e lavanderia, além de uma vaga d...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rua Doutor José Teodoro de Lima, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar