SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
153 784 €
(1 768 € / m²)
Satış
Atipik
2+
87 m²
Rua Presidente Alves, Campinas

yatak odasıatypical
düz87 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Lindo apartamento com 87 m², composto por três dormitórios sendo uma suíte, dois banheiros, sala ampla para dois ambientes, cozinha prática e bem dist...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Presidente Alves, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar