SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
134 833 €
(864 € / m²)
Satış
Atipik
2+
156 m²
Rua Conceição, Campinas

yatak odasıatypical
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Amplo e iluminado apartamento com 3 + 1 dormitórios com armários embutidos, sendo 1 suíte. A sala de estar é espaçosa, comportando até 3 ambientes, e ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Conceição, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar