SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
116 188 €
(1 509 € / m²)
Satış
Atipik
2+
77 m²
Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda, 77m², 3 quartos e 1 suíte, no Prime Acqua

Excelente apartamento, em localização privilegiada!

Sol da manhã

3 dormitórios, 1 s...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar