Teklifler listesi
18
18
18
102 363 €
(1 204 € / m²)
Satış
Atipik
2+
85 m²
Rua Jasmim, Campinas
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
85 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Lindo apartamento Com 85m² à venda no bairro Mansões Santo Antônio.
Excelente apartamento com sala ampla para dois ambientes, com teto rebaixado e lâ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rua Jasmim, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.