SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
92 264 €
(1 299 € / m²)
Satış
Atipik
2+
71 m²
Rua Alves do Banho, Campinas

yatak odasıatypical
düz71 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Excelente apartamento de 71m² em uma localização privilegiada de Campinas. Conta com 3 dormitórios, 2 banheiros, sala de estar e jantar amplas, perfei...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Alves do Banho, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar