SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
86 983 €
(1 553 € / m²)
Satış
Atipik
2+
56 m²
Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas

yatak odasıatypical
düz56 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Imóvel ideal para morar ou investir, com excelente aproveitamento de espaço, sol da manhã e ótima localização em bairro planejado.

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rua Sargento Luíz de Moraes, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar