SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
41 526 €
(884 € / m²)
Satış
Atipik
1
47 m²
Avenida Doutor Moraes Salles, Campinas

yatak odasıatypical
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apresentamos este atraente apartamento localizado no bairro Jardim Nova Abolição, em Campinas.

Com uma área útil de 47 m², este apartamento padrão é...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avenida Doutor Moraes Salles, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar