SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
68 426 €
(1 456 € / m²)
Satış
Atipik
1
47 m²
Rua Santa Rita do Passo Quatro, Campinas

yatak odasıatypical
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTAMENTO A VENDA NO JARDIM NOVA EUROPA CAMPINAS/SP

Apartamento moderno, recém-entregue em dezembro de 2024, localizado no 6º andar, com ótima ve...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Santa Rita do Passo Quatro, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar