SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
111 062 €
(793 € / m²)
Satış
Atipik
2+
140 m²
Rua Antônio Cezarino, Campinas

yatak odasıatypical
düz140 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento amplo, com 140 metros, próximo ao centro de convivência.
São 3 +1 dormitórios, sala ampla, com sacada.

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua Antônio Cezarino, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar