SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
94 417 €
(1 523 € / m²)
Satış
Atipik
2+
62 m²
Rua José Freitas Amorim, Campinas

yatak odasıatypical
düz62 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento à venda no Una Mansões, localizado no bairro Mansões Santo Antônio em Campinas, uma das regiões com maior potencial de valorização da cida...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rua José Freitas Amorim, Campinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar