Teklifler listesi
13
13
13
768 990 €
(6 991 € / m²)
Satış
Atipik
2+
110 m²
6a Avenida, Camboriú
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
110 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Já imaginou poder contemplar a beleza do mar sem precisar sair de casa? Então, aproveite esta oportunidade.
Excelente apartamento frente mar com vist...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Açık yaşam alanı
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
5günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
6a Avenida, Camboriú
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2