SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
37 425 €
(706 € / m²)
Satış
Atipik
1
53 m²
Rua Antônio Miguel, Caldas

yatak odasıatypical
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Seu novo apê na Zona Sul te espera!

Apartamento com 53m², muito bem distribuídos, em andar alto, garantindo mais privacidade, ventilação e iluminação...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rua Antônio Miguel, Caldas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar