SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
552 808 €
(2 595 € / m²)
Satış
Atipik
2+
213 m²
RUA MAR DO NORTE, Cabedelo

yatak odasıatypical
düz213 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

️ Apartamento à Venda Summer Breeze, Areia Dourada

Viva com conforto e exclusividade no Edifício Summer Breeze, um dos empreendimentos mais desejado...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

RUA MAR DO NORTE, Cabedelo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar