SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
160 449 €
(2 084 € / m²)
Satış
Atipik
2+
77 m²
Avenida Oceano Atlântico, Cabedelo

yatak odasıatypical
düz77 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sua nova vida conectada com o mar, a tranquilidade e a cidade. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévio.

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Avenida Oceano Atlântico, Cabedelo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar