Teklifler listesi
26
26
26
469 932 €
(4 433 € / m²)
Satış
Atipik
2+
106 m²
Avenida Anchieta, Bertioga
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
106 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartamento de alto padrão com 3 dormitórios - Módulo 8 - Riviera de São Lourenço.
Detalhes do imóvel:
-106.79 m² área útil;
-3 dormitórios sendo 1 ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Anchieta, Bertioga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.