SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
111 062 €
(861 € / m²)
Satış
Atipik
1
129 m²
RUA DAS TANGERINAS, Belo Horizonte

yatak odasıatypical
düz129 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

área privativa 86m2 bairro Vila Cloris 3 quartos sala com dois ambientes todo planejado acabamento alto padrão cozinha americana planejada, iluminação...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA DAS TANGERINAS, Belo Horizonte
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar