SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
110 908 €
(1 706 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Barra Velha

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Encantador apartamento mobiliado com 2 quartos e 1 banheiro, oferecendo 65m² de espaço aconchegante. Este lar é perfeito para quem busca conforto e pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Barra Velha
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar