SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
563 922 €
(2 506 € / m²)
Satış
Atipik
2+
225 m²
Rua 1401, Balneário Camboriú

yatak odasıatypical
düz225 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OPORTUNIDADE!!!!

Apartamento em Balneário Camboriú Vista Mar- Barra Norte - 3 Suítes - 2 Vagas de Garagem

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rua 1401, Balneário Camboriú
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar