SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
553 518 €
(4 813 € / m²)
Satış
Atipik
2+
115 m²
RUA 4502, Balneário Camboriú

yatak odasıatypical
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Este incrível apartamento proporciona uma experiência incrível próximo ao mar, oferecendo a exclusividade de apenas um apartamento por andar, acessíve...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

RUA 4502, Balneário Camboriú
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Central Do Imóvel LTDA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar