SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
147 057 €
(1 279 € / m²)
Satış
Atipik
2+
115 m²
Rua 2000, Balneário Camboriú

yatak odasıatypical
düz115 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento diferenciado à venda no Centro de Balneário Camboriú
Este apartamento mobiliado está localizado em uma das regiões mais centrais de Balneá...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rua 2000, Balneário Camboriú
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar