Teklifler listesi
10
10
10
258 789 €
(2 588 € / m²)
Satış
Atipik
2+
100 m²
Anápolis
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
100 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Uma nova forma de viver e criar novo caminhos. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prévio.
Características:
Academia
...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
bina tipi:
Diğer
Teçhizat:
Diğer
Teklifin yaşı:
9günler
Güncellendi:
1günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Anápolis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2