SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
613 326 €
(4 577 € / m²)
Satış
Atipik
2+
134 m²
AVENIDA ATLANTICA

yatak odasıatypical
düz134 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento mobiliado com 3 suítes à venda no Ed. Ilha Sul na Barra Sul de Balneário Camboriú
Apartamento à venda no Edifício Ilha Sul, localizado na ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişAçık yaşam alanıGüvenlikKaldırımGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

AVENIDA ATLANTICA
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

DESC Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar