SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
290 670 €
(2 691 € / m²)
Satış
Atipik
2+
108 m²
Avenida Boa Viagem

yatak odasıatypical
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

OPORTUNIDADE IMPERDÍVEL!
*A UNIDADE MAIS ALTA DISPONÍVEL PARA VENDA NO CONDOMÍNIO*
Conheça essa incrível oportunidade de adquirir um apartamento de al...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenida Boa Viagem
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

JOSÉ HUMBERTO DE MELO PEREIRA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar