SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 048 193 €
(9 359 € / m²)
Satış
4
1
112 m²
Woden Street

yatak odası4
düz112 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Luxuriöses Wohnen der Extraklasse

Entdecken Sie Manchesters prestigeträchtigste Adresse - ein Penthouse mit drei Schlafzimmern, das hoch über der S...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Woden Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Polarius International Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar