SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
606 752 €
(17 846 € / m²)
Satış
Atipik
1
34 m²
Hallam Street

yatak odasıatypical
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegant Double Bedroom | Bright Reception with Open-Plan Kitchen | Contemporary Bathroom | Porter Service | Prestigious Marylebone Location This beau...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Hallam Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The London Broker

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar