SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
7 468 563 €
(19 249 € / m²)
Satış
Atipik
2+
388 m²
Albion Street

yatak odasıatypical
düz388 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This luxurious four bedroom apartment offers exceptional lateral space and a tremendous amount of natural light throughout due to a clever layout.

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

Albion Street
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

United Kingdom Sotheby's International Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar