SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
820 000 AED
(1 916 AED / m²)
Satış
1
1
428 m²
مرسى دبي

yatak odası1
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Biggest Layout | Tenanted | Good Investment!Your Place Real Estate Broker is present to you this amazing Studio Apartment for Sale in Zumurud Tower, ...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 44günler

Yerellikler

مرسى دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Place Real Estate Dubai

Nitch Claire Lao

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar