SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
398 000 €
(2 095 € / m²)
Satış
2
2+
190 m²
مدينة الشارقة

yatak odası2
düz190 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Masaar community is a newly launched residential development by Arada that presents a collection of 2 to 5 bedroom villas and townhouses with posh am...

Diğer
Teklifin yaşı: 415günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

مدينة الشارقة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar