SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
372 810 €
(4 142 € / m²)
Satış
3
2+
90 m²
اليفرة 1

yatak odası3
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present this generously proportioned two-bedroom apartment at The Woods, a nature-immersed residential phase within on...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

اليفرة 1
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar