SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 209 974 €
(6 722 € / m²)
Satış
4
2+
180 m²
الرملة

yatak odası4
düz180 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بإطلالة على البحر والمارينا في جزيرة سينيا، أم القيوين
تقع هذه الشقق في ضفاف جزيرة سينيا الهادئة بأم القيوين، وتقدّم أسلوب حياة جزيري حصري على بعد...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 165günler
Güncellendi: 120günler

Yerellikler

الرملة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar