SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
Ev ve çevresi; manzara
276 487 €
(9 875 € / m²)
Satış
1
1
28 m²
المعمورة

yatak odası1
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق تحمل علامة "Jacob & Co" مع خطط سداد مرنة في جزيرة المرجان
تُعد جزيرة المرجان أرخبيلاً اصطناعياً مذهلاً في رأس الخيمة، يمتد برشاقة داخل الخليج العر...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakBanyoDuş kabiniAyrı tuvaletKoridorMutfak aletleriAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 82günler
Güncellendi: 79günler

Yerellikler

المعمورة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar