SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
207 284 €
(6 909 € / m²)
Satış
1
1
30 m²
المعمورة

yatak odası1
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق مطلة على كازينو وين وخطط سداد بعد التسليم في رأس الخيمة
يعتبر راك سنترال في رأس الخيمة مشروعًا نابضًا بالحياة وحديثًا في قلب المدينة، حيث يوفر مزي...

Diğer
Teklifin yaşı: 316günler
Güncellendi: 46günler

Yerellikler

المعمورة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar