SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 580 291 €
(10 002 € / m²)
Satış
4
2+
158 m²
المعمورة

yatak odası4
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق مفروشة بالكامل مع أقساط بعد التسليم في جزيرة المَرْجان
جزيرة المَرْجان هي أرخبيل صناعي يقع في رأس الخيمة، الإمارات العربية المتحدة، ويتكون من أربع...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 371günler
Güncellendi: 48günler

Yerellikler

المعمورة
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar