Teklifler listesi
16
16
16
4 335 249 €
(1 096 € / m²)
Satış
Atipik
2+
3.955 m²
الخليج التجاري
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
3.955 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
A sophisticated lifestyle unfolds in this three-bedroom apartment, part of the highly exclusive Omoria Private Residences.
Upon entry, residents are ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
61günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
الخليج التجاري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.