SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 435 000 €
(8 858 € / m²)
Satış
2
2+
162 m²
الخليج التجاري

yatak odası2
düz162 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments with Burj Khalifa Views and Installment in Downtown Dubai
Downtown Dubai is the city's most iconic and prestigious district, renowned for i...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşYüksek tavanlarDoğal ışıkAhşap zeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakMutfak aletleriTeras

zemin:
28. zemin 55
Teklifin yaşı: 240günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

الخليج التجاري
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar