SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
5 100 000 AED
(2 867 AED / m²)
Satış
3
2+
1.779 m²
الكفاف

yatak odası3
düz1.779 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

La Capitale presents this exceptional 3-bedroom apartment in 1 Residences - Building 2. This sophisticated residence boasts a generous built-up area,...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

الكفاف
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Roshan Coutinho

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar