SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
434 000 €
(4 340 € / m²)
Satış
2
2+
100 m²
خورفكان

yatak odası2
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Smart Convertible Homes with Sky Pool and Wellness Facilities in Al Furjan, Dubai
Al Furjan is a vibrant, family-friendly community in Dubai offering ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişAçık yaşam alanıYüksek tavanlarMutfak aletleriGörüşAkıllı cihazlar

zemin:
1. zemin 33
Teklifin yaşı: 239günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

خورفكان
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar