SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
457 000 €
(3 627 € / m²)
Satış
2
2+
126 m²
جبل علي

yatak odası2
düz126 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fully Furnished Smart Apartments with Zen-Inspired Design in Al Furjan, Dubai
Al Furjan is one of Dubai’s most sought-after residential communities, o...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

DöşenmişAkıllı cihazlarYüksek tavanlarDoğal ışıkAyrı mutfak

döşenmiş
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

جبل علي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar