Teklifler listesi
13
13
13
1 213 837 €
(8 429 € / m²)
Satış
3
1
144 m²
دبي
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
144 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Sea & Marina View 2 Bedroom Residence at DO Dubai Islands
Set within DO Dubai Islands, created in collaboration with Amr Diab, this two-bedroom res...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
94günler
Güncellendi:
11günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.