SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
801 301 €
(6 212 € / m²)
Satış
3
2+
129 m²
دبي

yatak odası3
düz129 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Trustway Properties is proud to present Sea Legend, this spacious 2-bedroom apartment, ideal for families or investors seeking premium waterfront livi...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıDöşenmişYüksek tavanlarDoğal ışıkMutfak aletleri

döşenmiş
Teklifin yaşı: 103günler
Güncellendi: 34günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar