SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
805 000 €
(7 454 € / m²)
Satış
2
2+
108 m²
دبي

yatak odası2
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury Flats within a 750.000 m² Complex in Dubai Meydan
Sobha Hartland II is a unique community spread across 750.000 square meters. It offers lush g...

zemin:
3. zemin 56
Teklifin yaşı: 129günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar