SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
465 000 €
(3 577 € / m²)
Satış
2
2+
130 m²
دبي

yatak odası2
düz130 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments With Pools and 40/60 Payment Plan in Dubailand
The project is located in Dubailand, within the Dubai Land Residence Complex (DLRC), a rapi...

zemin:
2. zemin 17
Teklifin yaşı: 131günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar