SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
681 079 €
(5 676 € / m²)
Satış
3
2+
120 m²
دبي

yatak odası3
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Live the Coastal Life in Dubai’s New Wellness OasisWake up to the sounds of water and the scent of nature in this luxurious 2-bedroom apartment nestle...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıEvcil hayvanlar için uygundur

Diğer
Teklifin yaşı: 208günler
Güncellendi: 169günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CELIA TARGET

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar