SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
317 000 €
(4 529 € / m²)
Satış
1
2+
70 m²
دبي

yatak odası1
düz70 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Homes in Luxury Boutique Project with Rooftop Amenities in Meydan, Dubai
Meydan is a high-demand location with limited supply, making it an attractiv...

zemin:
1. zemin 6
Teklifin yaşı: 239günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar