SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 335 000 €
(5 195 € / m²)
Satış
Atipik
2+
257 m²
دبي

yatak odasıatypical
düz257 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present Beach Walk 4 by Imtiaz, an exclusive residential development offering luxurious 1, 2, and 3 bedroom apartments...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 359günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar