SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
457 000 €
(6 347 € / m²)
Satış
2
1
72 m²
دبي

yatak odası2
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

 Full Property DescriptionDeveloped by Citi Developers, Arya is situated in the vibrant Dubai Islands, a prime location that offers seamless connectiv...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 371günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar