SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
423 000 €
(6 043 € / m²)
Satış
1
2+
70 m²
دبي

yatak odası1
düz70 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sea and City View Apartments with Instalment Plans in Dubai Creek Harbour
Dubai Creek Harbour is a visionary waterfront community that redefines urban...

zemin:
2. zemin 53
Teklifin yaşı: 393günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

دبي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar