SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
295 528 €
(3 994 € / m²)
Satış
2
1
74 m²
دبي جنوب

yatak odası2
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Trustway Properties is proud to present this exquisite 3-bedroom apartment in Azizi Venice, a landmark waterfront development redefining luxury living...

Diğer
Teklifin yaşı: 218günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

دبي جنوب
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TrustWay Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar