SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
147 702 €
(3 282 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
شارع المركز المالي

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

💥 Samana : L’Opportunité d’Investir dans le Luxe à Dubaï 💥🌟 Des Appartements de Prestige avec un Plan de Paiement sur 8 Ans 🌟 💎 Un Projet Iconiqu...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlikAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarzDöşenmişReklam

Diğer
Teklifin yaşı: 488günler
Güncellendi: 67günler

Yerellikler

شارع المركز المالي
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Palm Signature Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar